W dniu 18.10. 2017 odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców grupy III. Temat zajęć "Barwy jesieni". W trakcie zajęć dzieci utrwalały wiadomości dotyczące jesieni. Rozwiązywały zagadki, zadania prawda fałsz, wykonywały plakat. Dzieci prezentowały rodzicom piosenki "Przedszkole drugi dom"; " Kolorowa jesień" " Jesienna wycieczka" i "Owocowy blues".Rozpoznawały i nazywały owoce i warzywa. Dzieliły ich nazwy na sylaby. Zajęcia miały również na celu promowanie zdrowego stylu życia. Umożliwiły dzieciom przeżywanie pozytywnych efektów własnych działań, spontanicznej i zorganizowanej aktywności twórczej. Na zakończenie wspólnego spotkania dzieci i rodzice otrzymali słodką gruszkę. Wspólnie bawiliśmy się do piosenki "Jesienny pociąg" Dziękujemy wszystkim rodzicom za udział w zajeciach.