SERDECZNIE ZAPRASZAMY DZIECI I RODZICÓW Z NASZEGO  PRZEDSZKOLA   DO UDZIAŁU W KONKURSIE ,,TWÓRCZA OZDOBA BOŻONARODZENIOWA ”.

TECHNIKA DOWOLNA ,LICZY SIĘ POMYSŁ I ZAANGAŻOWANIE .

WYKONANE OZDOBY NALEŻY ZŁOŻYĆ U NAUCZYCIELEK POSZCZEGÓLNYCH ODDZIAŁÓW DO 19 .12 .2017 ROKU/WTOREK/ .

W przedszkolu zostanie urządzona wystawa prac biorących udział w konkursie. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21.12.2017 r.

LICZYMY NA LICZNY UDZIAŁ NASZYCH WYCHOWANKÓW I ICH RODZICÓW.

NAGRODY CZEKAJĄ !!!

Prosimy rodziców o włączenie się do akcji pisania kartek mających nieść wsparcie dzieciom podczas choroby nowotworowej i ich rodzicom.

Strach, ból, samotność i niepewność, trudne emocje – towarzyszą choremu dziecku i jego rodzinie podczas leczenia w szpitalu onkologicznym. Członkowie fundacji “Gdy Liczy się Czas” postanowili zainicjować akcję pisania kartek dla dzieci “WYLOSUJ ANIOŁA”, która ma na celu wsparcie oraz wywołanie uśmiechu na twarzach małych pacjentów.

Akcja WYLOSUJ ANIOŁA powstała z inicjatywy rodziców dzieci leczonych na oddziale Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie.

Nasze przedszkole przyłącza się do tej akcji. Dzieci czekają!!!

Czekamy na pomoc rodziców dzieci z naszego przedszkola. Kartki prosimy przynosić do nauczycielki oddziału II - Pani Danuty Kuta.

Dziękujemy!!!

OGŁOSZENIE

W dniu 07.12.2017 r. (czwartek) dzieci z oddziału IV wraz z nauczycielkami pójdą na Rynek, gdzie odbędzie się uroczyste ubieranie choinki oraz spotkanie z Mikołajem.

Prosimy rodziców o ubranie dzieci stosowanie do warunków pogodowych.

OGŁOSZENIE

W dniu 6 grudnia 2017r.(środa) odbędzie się spotkanie dzieci ze  Św. Mikołajem w godz.;

oddział I o godz. 1400

oddział II o godz.1440